Seiko SRP513K1

Neohodnoceno
Pánské automatické hodinky Seiko SRP513K1
6 590 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: SRP513K1
Seiko SRP513K1
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Náramkové hodinky Seiko SRP513K1 jsou pánské sportovní hodinky z řady Seiko 5. Design inspirovaný pilotním stylem, dobrá čitelnost, ukazatel data a dne, voděodolnost, kvalitní zpracování, to je soubor vlastností, které ocení každý majitel při denním nošení i během sportování.

Pouzdro i náramek hodinek Seiko SRP513K1 jsou vyrobeny z nerezové oceli. Černý analogový ciferník hodinek, jenž je opatřen výraznými číslicemi na pozicích hodin a ručkami, je chráněn tvrzeným minerálním sklíčkem Hardlex, které má zvýšenou odolnost proti poškrábání. Přehlednost hodinek je vedle vhodného designu podpořena také aplikací luminiscenční vrstvy na ručky a indexy na pozicích 6., 9. a 12. hodiny, zajišťující tak lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách. Hodinky disponují ukazatelem dne a data na pozici 3. hodiny. Model Seiko SRP513K1 pohání mechanický strojek s automatickým nátahem 4R36 s rezervou chodu kolem 40 hodin. Vodotěsnost modelu je 100 m, hodinky tak není třeba odkládat ani při plavání. 

Seiko SRP513K1 z oblíbené řady Seiko 5 si zachovávají 4 z 5 detailů, které jsou pro tuto řadu typické. Mechanický strojek s automatickým nátahem, voděodolnost, pouzdro se zvýšenou odolností proti nárazům a zobrazení data a dne v týdnu v jednom okně oceníte při denním nošení i během sportování. 

Doplňkové parametry

Kategorie: SEIKO
Určení: Pánské
Průměr: 42 mm
Tloušťka: 10 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Chirurgická ocel
Sklíčko: Hardlex
Řemínek: Chirurgická ocel
Strojek: 4R36
Pohon: Automatický