Pánské hodinky Seiko SRPB15K1

Neohodnoceno
Automatické hodinky s 44 mm ocelovým retro pouzdrem soudkovitého tvaru, jež připomíná historické modely ze sedmdesátých let.
6 950 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: SRPB15K1
Pánské hodinky Seiko SRPB15K1
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Pánské hodinky Seiko SRPB15K1 jsou další novinkou již tak populární řady Seiko 5. Svým tvarem pouzdra mohou připomínat legendární Seiko Turtle. Hodinky jsou vyrobeny v kombinaci ocelového pouzdra a náramku. Jsou skvělou volbou, pokud hledáte spolehlivé automatické hodinky s rozměrově větším pouzdrem.

Model Seiko SRPB15K1 pohání automatický kalibr 4R36 s rezervou chodu až 41 hodin. Jeho precizní provedení můžete sledovat průhledným dýnkem hodinek. Číselník chrání minerální sklíčko Hardlex. Celoocelové provedení hodinkám dodává velmi elegantní vzhled a zároveň má i praktické zdůvodnění - vysokou odolnost. Vodotěsnost tohoto modelu je 100M, s hodinkami tak můžete beze strachu plavat. Nechybí ani ukazatel data a dne. Na hodinkách zaujme výrazný modrý ciferník opatřený plastickými indexy na pozicích hodin. Dynamický vzhled hodinky získavají použitím minutové škály vyznačené po obvodu ciferníku. Průměr pouzdra činí 44 mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEIKO
Hmotnost: 0.17 kg
Určení: Pánské
Průměr: 44 mm
Tloušťka: 13 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Ušlechtilá ocel
Sklíčko: Hardlex
Řemínek: Ušlechtilá ocel
Luminiscence: Lumibrite
Strojek: 4R36
Pohon: Automatický