Pánské hodinky Seiko SPB075J1

Neohodnoceno
Seiko SPB075J1 - Limited Edition
standardní cena: 37 800 Kč –20 % 30 240 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Kód: SPB075J1
Pánské hodinky Seiko SPB075J1
Neohodnoceno
Pánské hodinky Seiko SPB075J1
37 800 Kč –20 %

Detailní popis produktu

Hodinky Seiko SPB075J1, jsou limitovanou edicí s názvem The Shippo Enamel, rozšiřující řadu Seiko Presage. Model symbolizuje japonskou dokonalost představenou spojením tradičního řemesla a dovedností značky Seiko na poli hodinařiny. Díky svému specifickému vzhledu jsou skvělou volbou při výběru elegantních pánských hodinek.

Model Seiko SPB075J1 má modrý smaltovaný ciferník s jemnou strukturou sbíhající se od okraje ke středům. Pozice hodin jsou opatřeny římskými číslicemi, jež jsou odkazem na kapesní hodinky Time Keeper z roku 1895. Hodinky pohání automatický strojek 6R15, který má 23 kamenů a rezervu chodu až 50 hodin. Precizní práci automatického strojku můžete sledovat průhledným dýnkem hodinek. Číselník chrání klenuté safírové sklíčko s vnitřním antireflexem, zintenzivňující hru světla na strukturovaném povrchu. Ocelové pouzdro hodinek je doplněno kvalitním koženým řemínkem s krokodýlím vzorem, dodávajícím hodinkám velmi elegantní vzhled. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m. Nechybí ani ukazatel data na pozici 3. hodiny. Průměr pouzdra činí ideálních 40 mm.

Kolekce Seiko Presage The Shippo Enamel Limited Edition zahrnuje dva modely, pro něž je charakteristicé provedení ciferníku technikou Shippo, která byla vyvinuta v Japonsku již v 17. století. Jedná se o speciální typ smaltu, který se od doposud použitých technik liší svou průhledností a způsobem leštění po vypálení. Stejně jako u ostatních speciálních modelů je glazura na ciferníky i zde nanášena ručně. Obě verze jsou provedeny v novém designu s jemnými vzory na ciferníku a jsou dostupné v omezeném počtu kusů.
Modrá barva ciferníků vyjadřuje věčnou modrou hladinu oceánu majícího pro Japonce zvláštní význam, zatímco použitý vzor odráží pohyb vln, které se rozbíjejí o břehy japonských ostrovů.

Limitovaná edice čítá pouhých 2500 kusů pro celý svět, prodejci v ČR budou disponovat pouze jednotkami kusů.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEIKO
Určení: Pánské
Průměr: 40 mm
Tloušťka: 12,3 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Ocel
Sklíčko: Safírové - antireflexní
Řemínek: Kůže
Luminiscence: Ne
Strojek: 6R15
Pohon: Automatický