Pánské hodinky Seiko 5 Sports SRPD71K1

Neohodnoceno
Hodinky Seiko 5 ve sportovním stylu, vybavené automatickým strojkem kalibru 4R36. Mechanizmus hodinek obsahuje kmitavý rotor, který natahuje hlavní pružinu pohybem zápěstí. Hodinky se natahují pohybem.
9 290 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: SRPD71K1
Pánské hodinky Seiko 5 Sports SRPD71K1
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Hodinky Seiko 5 Sports SRPD71K1 jsou novinkou roku 2019 patřící do legendární modelové řady Seiko 5. Majitele zaujme přehledně zpracovaný modrý číselník, výrazné ručky a plastické indexy, či korunka na pozici čtvrté hodiny.

Model Seiko SRPD71K1 pohání mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu kolem 41 hodin. Samozřejmostí je funkce zastavení vteřinové ručky při nařizování času a možnost nátahu korunkou. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkem. Modrý číselník s vyobrazením dne a data na pozici třetí hodiny chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Ocelové pouzdro je dodáváno v kombinaci s kovovým mesh náramkem. Předností hodinek je skvělá přehlednost daná použitím výrazných indexů a ruček. Ručky a indexy na hodinových pozicích jsou navíc opatřeny vrstvou luminiscence s barevnou patinou. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m, s hodinkami tak můžete bez problémů plavat. Díky průměru pouzdra 42,5 mm, výška hodinek 13,4 mm a lug-to-lug je 46 mm.

Nové modely Seiko 5 zachovávají hlavní rysy této řady - mechanický strojek s automatickým nátahem, zobrazení data a dne, umístění korunky na pozici 4. hodiny, vodotěsnost, odolnost. Hodinky Seiko 5 Sports SRPD71K1 by měly být hrdým nástupcem legendy Seiko SKX007 / SKX009. Svému předchůdci jsou ve většině ohledů věrné.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEIKO
Určení: Pánské
Průměr: 42,5 mm
Tloušťka: 13,4 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Ušlechtilá ocel
Sklíčko: Hardlex
Řemínek: Ušlechtilá ocel
Luneta: Jednosměrně otočná luneta potápěčská
Luminiscence: Lumibrite
Strojek: 4R36
Pohon: Automatický