Pánské hodinky Citizen Eco-Drive BM8470-11EE

Neohodnoceno
Hodinky Citizen Eco-Drive BM8470-11EE jsou sportovně laděné hodinky, které výborně poslouží hlavně při běžném nošení. Velkou výhodou je pohon Eco-Drive, který zajišťuje napájení pomocí energie ze světla (odpadá nutnost výměny baterie).
3 800 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: BM8470-11E
Pánské hodinky Citizen Eco-Drive BM8470-11EE
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Hodinky Citizen Eco-Drive BM8470-11EE jsou sportovně laděné hodinky, které výborně poslouží hlavně při běžném nošení. Velkou výhodou je pohon Eco-Drive, který zajišťuje napájení pomocí energie ze světla (odpadá nutnost výměny baterie).

Pouzdro hodinek Citizen BM8470-11EE je vyrobeno z ušlechtilé oceli, řemínek je v kombinaci textil/kůže. Uvnitř pouzdra spolehlivě pracuje in-house strojek Citizen E101, který disponuje světlem dobíjeným akumulátorem s rezervou chodu až 6 měsíců a také funkcí indikátoru vybití akumulátoru skokem vteřinové ručky po 2 sekundách. Praktickou funkcí je pak ukazatel data a dne v týdnu na tradiční pozici 3. hodiny. 

Přehledný číselník tohoto modelu je chráněn minerálním sklíčkem. Přehlednost za šera a tmy je podpořena použitím luminiscence na ručkách a indexech. Voděodolnost těchto hodinek je 100m, zvládnou tedy i větší kontakt s vodou, jako je plavání. 

Doplňkové parametry

Kategorie: CITIZEN
Hmotnost: 0.067 kg
Určení: Pánské
Průměr: 42 mm
Tloušťka: 11 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Ušlechtilá ocel
Sklíčko: Minerální
Řemínek: Textil/kůže
Luneta: Bez otočné lunety
Luminiscence: Ručičky
Strojek: Citizen E101
Pohon: Solární