Hodinky Seiko SRPE99K1 - Special Edition PADI

Neohodnoceno

Hodinky Seiko SRPE99K1 Special Edition z řady Prospex. Tato Speciální edice je na trh uvedena u příležitosti oznámení partnerství firmy SEIKO s PADI (profesionální asociací potápěčských instruktorů). Oproti klasickým variantám přichází s novým, atraktivním barevným provedením a logem "PADI" na ciferníku.

11 790 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: SRPE99K1
Hodinky Seiko SRPE99K1 - Special Edition PADI
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Spojením sil s PADI upevňuje SEIKO svou pozici v segmentu potápěčských hodinek a také potvrzuje vysokou kvalitu svých produktů. 

Pohání je také automatický strojek Seiko 4R36, který disponuje manuálním nátahem a hackingem (zastavením vteřinové ručičky při nastavování času). Strojek má 24 kamenů a žije frekvencí 21600 / hodinu. Rezerva nátahu je 41 hodin. Odolné ocelové pouzdro vhodně doplňuje ocelový náramek s potápěčskou extenzí. Kromě toho mají otočnou lunetu a šroubovací korunku, která dokonale těsní i během potápění. Díky 200m voděodolnosti snesou hodinky tlak až 20 ATM. Model Seiko SRPE99K1 dosahuje antimagnetické hodnoty 4800 A/m.

V noci i v zakalené vodě oceníte výrazné ručičky a indexy s výbornou luminiscencí Lumibrite, díky níž nebude přečíst čas a odhadnout dobu ponoru žádný problém.

Skvělá volba pro všechny, kdo neradi ztrácejí pojem o čase ve vodě i na souši.

U fanoušku značky Seiko se hodinkám přezdívá Seiko Turtle (česká variace Seiko želvy).

Dříve pod označením: Seiko SRPA21K1 - Special Edition PADI (změna reference souvisí se změnou ISO normy pro potápěčské hodinky, specifikace hodinek se nemění)

Doplňkové parametry

Kategorie: SEIKO
Určení: Pánské
Průměr: 45 mm
Tloušťka: 13,4 mm
Voděodolnost: 200 M - potápění
Pouzdro: Ušlechtilá ocel
Sklíčko: Hardlex
Řemínek: Ušlechtilá ocel
Luminiscence: Lumibrite
Strojek: 4R36
Pohon: Automatický