Hodinky Seiko SRPC03J1 - Limited Edition

Neohodnoceno
Hodinky Seiko SRPC03J1, jsou limitovanou edicí hodinek inspirujících se uměním mistrů barmanů, tzv. Seiko Cocktail Time rozšiřující řadu Seiko Presage. Díky svému specifickému vzhledu jsou skvělou volbou při výběru elegantních pánských hodinek.
10 790 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: SRPC03J1
Hodinky Seiko SRPC03J1 - Limited Edition
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Model Seiko SRPC03J1 má bílý ciferník s jemnou strukturou připomínající květy sakury, sbíhající se od okraje ke středům. Pozice hodin jsou opatřeny aplikací plastických indexů. Hodinky pohání automatický strojek 4R35, který má 23 kamenů a rezervu chodu až 41 hodin. Precizní práci automatického strojku můžete sledovat průhledným dýnkem hodinek. Číselník chrání klenuté sklíčko Hardlex, zintenzivňující hru světla na strukturovaném povrchu. Ocelové pouzdro hodinek je doplněno kvalitním koženým řemínkem s krokodýlím vzorem, dodávajícím hodinkám velmi elegantní vzhled. Vodotěsnost tohoto modelu je 50 m. Nechybí ani ukazatel data na pozici 3. hodiny. Průměr pouzdra činí ideálních 40,5 mm.

Kolekce Seiko Cocktail Time Limited Edition zahrnuje čtyři modely, dva ve verzi s rezrevou nátahu a dva tříručkové, inspirováné koktejly Sakura Fubuki a Starlight s odlišným provedením ciferníku. Všechny čtyři verze jsou provedeny v novém designu s jemnými vzory na ciferníku. Všechny hodinky jsou dostupné v omezeném počtu kusů.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEIKO
Určení: Pánské
Průměr: 40,5 mm
Voděodolnost: 50 M - sprchování
Pouzdro: Antialergická ušlechtilá 316L nerez ocel
Sklíčko: Hardlex - tvrzené minerální sklo s povrchem upraveným proti poškrábání (patentováno ®Seiko Corporaction)
Řemínek: Hnedý kožený (struktura kroko)
Strojek: Automat - 4R36
Alternativní označení: Seiko SARY089