Hodinky Seiko SNX111K1

Neohodnoceno
Pánské klasické náramkové hodinky SEIKO. Hodinky jsou určeny do společnosti, ale i na běžné nošení. Model disponuje automatickým strojkem. Analogový ciferník na bílém podkladu je obohacen o funkce ukazatele data a dne v týdnu. Sklíčko je Seiko Hardlex. Vodotěsnost tohoto modelu je 50M (lehké koupání). Hodinky jsou celoocelové.
3 380 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: SNX111K
Hodinky Seiko SNX111K1
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Hodinky Seiko sahají svou historií až do roku 1881. Tyto japonské hodinky doslova změnily svými patenty svět hodinařiny a vděčíme jim za neuvěřitelný pokrok. Quartzové hodinky Seiko Astron způsobily revoluci a staly se standardem pro ostatní značky. Společnost Seiko osazuje své hodinky strojky vlastní výroby a vyrábí si také své baterie. Firma je také sponzorem mistrovství světa, olympiád a jiných akcí díky čemuž má velkou oblibu mezi sportovci.

Seiko už dlouhá léta patří mezi absolutní světové špičky v hodinářském průmyslu. Se svým mottem "inovace a elegance" tak přináší pokrokovou technologii v dokonalém provedení. Mezi pyšné majitele Seiko hodinek patří například Novak Djokovic a Darya Klishina, nosil je také herec Sean Connery. 

Doplňkové parametry

Kategorie: SEIKO
Určení: Pánské
Průměr: 38 mm
Tloušťka: 12 mm
Pouzdro: Ušlechtilá ocel
Sklíčko: Hardlex
Řemínek: Ušlechtilá ocel
Luminiscence: Lumibrite
Strojek: 7S26
Pohon: Automatický