Hodinky Seiko Prospex Tortoise SRPG18K1

Neohodnoceno

Hodinky Seiko SRPG18K1 z řady Prospex Land přebírají to nejlepší z historicky velice oblíbených potápěčských hodinek Seiko a doplňují je prvky pro použití na souši. Potěší vysokou voděodolností a safírovým sklíčkem.

16 190 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: SRPG18K1
Hodinky Seiko Prospex Tortoise SRPG18K1
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Srdcem hodinek Seiko SRPG18K1 je mechanický strojek s automatickým nátahem Seiko 4R35, disponující také funkcí data, možností manuálního nátahu a hackingem (zastavením vteřinové ručky při nastavování času). Strojek má 23 kamenů, frekvence chodu je 21600 polokmitů za hodinu a rezerva nátahu praktických 41 hodin. Vítaným prvkem je použití safírového sklíčka, které je odolné proti poškrábání. Model má typicky tvarované pouzdro, připomínající želví krunýř - použitý tvar zajišťuje pocit pohodlí na zápěstí. Pouzdro je provedeno v růžovozlatých tónech. Hnědý číselník, s výraznými indexy a ručkami s luminiscencí Lumibrite, lemuje hnědá obousměrně otočná kompasová luneta.
Dýnko hodinek je opatřeno devíti základními kódy nouzových signálů (Ground to Air Emergency Signal Code). Jsou určeny pro komunikaci s leteckým záchranným týmem ze země v případě nouze. Systém je navržen tak, aby odesílal jasnou vizuální zprávu všem letadlům, která by mohla přenést vaši polohu. Používá se v situacích, kdy se například turista ztratí v neznámém terénu. 
Hodinky jsou dodávány na hnědém koženém řemínku. Voděodolnost hodinek je 200 m, samozřejmostí je šroubovací korunka a dýnko.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEIKO
Určení: Pánské
Průměr: 42,4 mm
Tloušťka: 11,7 mm
Voděodolnost: 200 M - potápění
Pouzdro: Ušlechtilá ocel s PVD
Sklíčko: Safír
Řemínek: Kůže
Luminiscence: Lumibrite
Strojek: 4R38
Pohon: Automatický