Hodinky Seiko - Presage - SRPB46J1 - Cocktail Time Manhattan Automatic

Neohodnoceno

Hodinky Seiko Presage SRBP46J1 jsou fanoušky firmy Seiko dlouho očekávaným modelem, který konečně přináší modely "Cocktail Time", doposud dostupné jen pro Japonský trh, také do Evropy. Seiko SRPB46J1 jsou novinkou roku 2017 rozšiřující řadu Seiko Presage. Díky svému specifickému vzhledu jsou skvělou volbou při výběru elegantních pánských hodinek.

Kolekce zahrnuje osm modelů, z nichž každý je inspirován jiným koktejlem a má vlastní barevný vzor. Všech osm verzí je provedeno v typickém designu s jemným vzorem na číselníku, který původnímu modelu (Seiko Sarb065) zajistil velkou popularitu.

14 690 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: SRPB46J1
Hodinky Seiko - Presage - SRPB46J1 - Cocktail Time Manhattan Automatic
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Model Seiko SRPB43J1 má hnědý číselník s typickou gilošovanou strukturou a indexy z vysoce leštěné oceli. Pohání jej automatický kalibr 4R35, který má 23 kamenů a rezervu chodu až 41 hodin. Precizní práci automatického strojku můžete sledovat průhledným zadním víkem hodinek. Číselník chrání klenuté sklíčko hardlexové sklíčko - minerální tvrzené sklo s povrchem upraveným proti poškrábání (patentováno ®Seiko Corporaction), zintenzivňující hru světla na strukturovaném povrchu. Ocelové pouzdro hodinek je doplněno kvalitním koženým řemínkem, dodávajícím hodinkám velmi elegantní vzhled. Vodotěsnost tohoto modelu je 50 m. Nechybí ani ukazatel data na pozici třetí hodiny. Průměr pouzdra je 40,5 mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEIKO
Určení: Pánské
Průměr: 40,5 mm
Voděodolnost: 50 M - sprchování
Pouzdro: Antialergická ušlechtilá 316L nerez ocel
Sklíčko: Hardlex - tvrzené minerální sklo s povrchem upraveným proti poškrábání (patentováno ®Seiko Corporaction)
Řemínek: Hnedý kožený (struktura kroko)
Strojek: Automat - 4R35