Hodinky Seiko Presage Automatic SRPG07J1 Style 60's

Neohodnoceno
Pánské hodinky - ocelový náramek, ocelové pouzdro, minerální sklíčko.
14 790 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: SRPG07J1
Hodinky Seiko Presage Automatic SRPG07J1 Style 60's
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Předlohou kolekce Style60 je model Seiko Crown Chronograph, první náramkové japonské hodinky s chronografem, které Seiko představilo v roce 1964. Tehdy se v Tokiu konaly Olympijské hry a Seiko bylo oficiální časomírou.

Seiko Style60 byly představeny v roce 2021. Ne náhodou – právě na tento rok připadlo konání Olympiády, kterou po letech hostí Tokio.

Modely si sice vzaly historickou inspiraci, ale Seiko upustilo od stopek, a tak dostaly o něco elegantnější vzhled. I proto je najdeme v řadě Presage.

Automatický strojek 4R35 disponuje rezervou chodu okolo 40 hodin, hackingem, ručním nátahem a také datumovkou. Jeho chod můžete sledovat přes průhledné dýnko.

Balancování mezi sportovním a elegantním stylem je patrné také u lunety, která nese sice minutovou stupnici, ale je pevná, neotočná a poměrně úzká. Sklíčko je minerální a jeho zaoblení podtrhuje vintage dojem z hodinek.

Netřeba dodávat, že hodinky disponují pověstnou luminiscencí LumiBrite na ručkách a u indexů a také 50metrovou voděodolností. Jakmile s hodinkami vyjdete na světlo, nezapomeňte se notnou chvíli zajímavým odstínem zelené, který hravě přechází od světlé k tmavé díky sunburst úpravě.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEIKO
Určení: Pánské
Průměr: 41 mm
Tloušťka: 12 mm
Voděodolnost: 50 M - sprchování
Pouzdro: Ocel
Sklíčko: Minerální, Další vlastnosti: Vypouklé, Obchodní název: Seiko Hardlex
Řemínek: Ocel
Typ zapínání: Překlápěcí
Luneta: Pevná, minutová
Luminiscence: Ručičky a indexy, LumiBrite
Strojek: Mechanický s automatickým nátahem. Seiko 4R35, Rezerva chodu 41h, 21.600 BPH (3Hz), 23 kamenů, Hacking, Možnost ručního nátahu, Oboustranný nátah
Pohon: Automatický