Hodinky Seiko Presage Automatic SRPB41J1 Blue Moon Cocktail Time

Neohodnoceno
Pánské hodinky - ocelový náramek, ocelové pouzdro, minerální sklíčko.
11 390 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: SRPB41J1
Hodinky Seiko Presage Automatic SRPB41J1 Blue Moon Cocktail Time
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Sedíte na baru, před sebou už druhou skleničku perfektně namíchaného koktejlu se základem v ledovém martini a exoticky modrém curaçao. Letmý pohled na vše hodinky prozradí, že váš doprovod by už tady dávno měl být. Ale pak vstoupí do dveří, křivky zvýrazněné skvěle padnoucími šaty z modrého splývavého saténu. A vy na chvilku zapomenete na drink i čas.

Nemusíte prožívat scény jako z hollywoodského dojáku, abyste plně docenili krásu žen a... hodinek. Přesně k tomu totiž směřují všechny Seiko Coctail Time s číselníky inspirovanými nejznámějšími drinky. A jejich osud se naplní na premiéře opery i ve vašem obýváku.

Seiko Presage Blue Moon SRPB41J1 fascinuje paprskovitou strukturou číselníku s odstínem pověstného drinku, který se plynule míchá barovým míchátkem v podobě vteřinové ručky. Nebo naopak? To vše v rytmu automatického strojku 4R35, který můžete sledovat přes dýnko hodinek.

Nechybí ani charismatické dauphine ručky a kapkovité ocelové indexy. Zkrátka nic nenarušuje bezchybnou eleganci modelu, který ale ani na okamžik nenudí. Jako dokonalý společník.

Modely z řady Seiko Presage Cocktail Time jsou perfektním společenským kouskem. Jediné, co si musíte vybrat je váš oblíbený drink.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEIKO
Určení: Pánské
Průměr: 41 mm
Tloušťka: 12 mm
Voděodolnost: 50 M - sprchování
Pouzdro: Ocel
Sklíčko: Minerální - Hardlex
Řemínek: Ocel
Typ zapínání: Motýlové
Luminiscence: Není
Strojek: 4R35
Pohon: Automatický