Hodinky Seiko Kinetic SKA771P1

Neohodnoceno
Univerzální pánské hodinky s odolným safírovým sklíčkem. Pohon hodinek je zajištěn technologií Kinetic, která kombinuje výhody automatických a quartzových strojků. Pohybem ruky vzniká elektrická energie, která se následně ukládá do kondenzátoru a slouží k zajíštění přesného chodu hodinek. Rezerva nátahu je 6 měsíců. Hodinky jsou vodotěsné do 10 ATM.
5 250 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: SKA771P1
Hodinky Seiko Kinetic SKA771P1
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Hodinky Seiko SKA771P1 jsou skvělou volbou při výběru univerzálních pánských hodinek, využitelných jak na běžné denní nošení, tak do společnosti.

Model disponuje strojkem Kinetic, který kombinuje přesnost bateriových hodinek se získáváním energie pohybem ruky. Tato energie je následně ukládána do akumulátoru, díky němuž hodinky při plném nabití vydrží v chodu až 6 měsíců. Pravé horní tlačítko slouží pro zobrazení rezervy chodu. Precizní činnost kalibru 5M82 můžete sledovat průhledným dýnkem hodinek. Ocelové pouzdro hodinek je doplněno černým koženým řemínkem s krokodýlím vzorem. Přehledný, jemně strukturovaný analogový ciferník chrání sklíčko Hardlex. Vynikají na něm především tmavé ručky. Z funkcí nabízí model Seiko SKA771P1 ukazatel data na pozici třetí hodiny. Vodotěsnost hodinek je 100 m, není je třeba sundavat z ruky ani při koupání a běžném plavání.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEIKO
Určení: Pánské
Průměr: 42 mm
Tloušťka: 12 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Ocel
Sklíčko: Hardlex
Řemínek: Kůže
Typ zapínání: Trnová spona
Strojek: 5M82
Pohon: Kinetic