Hodinky Seiko 5 Sports Sarada Uchiha Limited Edition SRPF67K1

Neohodnoceno

Hodinky Seiko 5 Sports SRPF67K1 jsou novinkou roku 2020 patřící do legendární modelové řady Seiko 5. Majitele zaujmou speciální designy inspirované hrdiny kultovního anime Naruto a Boruto...

Seiko 5 Sports hrdě představuje kolekci věnovanou japonskému anime seriálu Naruto a jeho neméně úspěšnému pokračování Boruto. Kolekce obsahuje sedm modelů inspirovaných ústředními postavami japonského anime se širokou fanouškovskou základnou - Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha, Shikamaru Nara, Rock Lee, Gaara, Boruto Uzumaki, Sarada Uchiha. Vyberte si Vám nejbližšího hrdinu a nechte na sebe působit jeho sílu skrze speciální edici hodinek! 

Sarada Uchiha je dcerou Sasukeho a hlavní postavou pokračování seriálu s názvem Boruto. Dokáže zachovávat Sasukeho klid i nadhled. Je čestná, upřímná a přátelská.

13 190 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: SRPF67K1
Hodinky Seiko 5 Sports Sarada Uchiha Limited Edition SRPF67K1
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Model Seiko SRPF67K1 je kompletně stvořený podle vybraného hrdiny - červená barva hodinek představuje ninjův oděv. Číselník odkazuje na pro Saradu typickou bojovou techniku Fireball jutsu. Dvoubarevná luneta je obrazem vlastností zděděných po rodičích. Index na pozici páté hodiny znázorňuje práci na zlepšení zděděného Sharinganu. Dýnko je zdobeno symbolem klanu Uchiha.
Červený číselník, s vyobrazením dne a data na pozici třetí hodiny, chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Ocelové pouzdro hodinek doplňuje textilní nato řemínek. Hodinky pohání mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu kolem 41 hodin. Samozřejmostí je funkce zastavení vteřinové ručky při nařizování času a možnost nátahu korunkou. Strojek je možné pozorovat průhledným, speciálně značeným dýnkem. Předností hodinek je skvělá přehlednost daná použitím výrazných indexů a ruček. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m, s hodinkami tak můžete bez problémů plavat. Díky průměru pouzdra 42,5 mm jsou řazeny mezi středně velké hodinky, vhodné pro většinu pánských zápěstí.

Hodinky budou dovávány ve speciálním balení v podobě svitku, který dostane každý úspěšný absolvent Chuuninské zkoušky. Limitovaná edice je omezena 6500 ks pro celý svět.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEIKO
Určení: Pánské
Průměr: 42,5 mm
Tloušťka: 13,4 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Ušlechtilá ocel s PVD
Sklíčko: Hardlex
Řemínek: Textil
Luminiscence: Lumibrite
Strojek: 4R37
Pohon: Automatický