Hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPG61K1

Neohodnoceno
Pánské hodinky - textilní řemínek, ocelové pouzdro, minerální sklíčko.
8 290 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: SRPG61K1
Hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPG61K1
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Hodinky s číselníkem z měsíčního kamene? Ne, ale vypadá to přesvědčivě, že? V řadě Seiko 5 Sports najdeme hodně rozličné designy. Seiko do nich vtiskuje charakter postav populárních počítačových her, seriálů i ducha japonských anime. Nechybí ani rapperský styl nebo spolupráce s výrobcem skateboardů.

Moon watch jsou trochu „zemitější“ a na první pohled méně okázalé, ale v detailu se skrývá ďábel. V tom to případě spíše kus betonu. Číselník má atypickou strukturu připomínající cementové bloky.

Vhled ale není to jediné, co na hodinkách zaujme. Spadají do sportovní kolekce, která nabízí 100metrovou voděodolnost, šroubovací dýnko, které je ale průhledné a přes sklíčko můžete vidět pracovat automatický kalibr 4R36. Rezerva chodu hodinek je okolo 40 hodin.

Pouzdro je velmi klasické a v ničem se neliší od ostatních současných Seiko 5 Sports ala potápěčské SKX. Jednosměrně otočná luneta, minutová stupnice, průměr příjemných 42,5 mm.

Pro zachování tlumených barev zvolilo Seiko šedý NATO řemínek, který se ke sportovnímu stylu perfektně hodí a především na léto je to ideální volba. Rozteč mezi nožkami je 22 mm, takže nasadit hodinky můžete takřka na cokoli. Skvěle budou vypadat třeba na oyster náramku.

Originální styl hodinek přitahuje pozornost a pokud už máte doma nejeden kousek, Seiko 5 Sports SRPG61K1 by na vaši sbírku mohly vrhnout trochu nevšedního panelákového světla. V jednodušším provedení (bez potápěčské lunety a s menším pouzdrem) jsou pak Seiko 5 Sports SRPG63K1.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEIKO
Určení: Pánské
Průměr: 43 mm
Tloušťka: 13 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Ocel
Sklíčko: Minerální, Obchodní název: Seiko Hardlex
Řemínek: Textilní
Typ zapínání: Přezka
Luneta: Jednosměrně otočná, minutová
Luminiscence: Ručičky a indexy, LumiBrite
Strojek: Mechanický s automatickým nátahem. Seiko 4R36, Rezerva chodu 41h, 21.600 BPH (3Hz), 24 kamenů, Hacking, Možnost ručního nátahu, Oboustranný nátah