Hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPD61K1

Neohodnoceno
Na pánských hodinkách Seiko 5 Sports SRPD61K1 zaujme přehledně zpracovaný zelený číselník s efektem slunečního brusu, potápěčská luneta, výrazné ručky a plastické indexy, či korunka na pozici čtvrté hodiny.
7 690 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: SRPD61K1
Hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPD61K1
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Model Seiko SRPD61K1 pohání mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu kolem 41 hodin. Samozřejmostí je funkce zastavení vteřinové ručky při nařizování času a možnost nátahu korunkou. Strojek je možné pozorovat průhledným dýnkem. Zelený číselník působící kovovým vzhledem, s vyobrazením dne a data na pozici třetí hodiny, chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Ocelové pouzdro v kombinaci doplňuje univerzální ocelový náramek. Předností hodinek je skvělá přehlednost daná použitím výrazných indexů a ruček. Ručky a indexy na hodinových pozicích jsou navíc opatřeny vrstvou luminiscence. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m, s hodinkami tak můžete bez problémů plavat. Díky průměru pouzdra 42,5 mm, výška hodinek 13,4 mm a lug-to-lug je 46 mm.

Nové modely Seiko 5 zachovávají hlavní rysy této řady - mechanický strojek s automatickým nátahem, zobrazení data a dne, umístění korunky na pozici 4. hodiny, vodotěsnost, odolnost. Hodinky Seiko 5 Sports SRPD61K1 by měly být hrdým nástupcem legendy Seiko SKX007 / SKX009. Svému předchůdci jsou ve většině ohledů věrné.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEIKO
Určení: Pánské
Průměr: 42,5 mm
Tloušťka: 13,4 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Ušlechtilá ocel
Sklíčko: Hardlex
Řemínek: Ušlechtilá ocel
Luminiscence: Lumibrite
Strojek: 4R37
Pohon: Automatický