Hodinky Festina The Originals 20665/4

Neohodnoceno
Pánské hodinky - ocelový náramek, ocelové pouzdro, safírové sklíčko.
4 690 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 20665/4
Hodinky Festina The Originals 20665/4
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Velmi populární kolekce The Originals hodinek Festina se vrací do dob dřívějších a navrací modelům původní originální tvary, nádech a vzhled. Právě název The Originals odkazuje na původní širší charismatické modely. V této kolekci najdeme mnoho zajímavých a dosti unikátních hodinek. Převažuje zde však velmi sportovní vzhled a najdeme zde i modely ideální pro potápění.

Dnes tato kolekce The Originals uspokojí i ty nejnáročnější muže, kteří hledají sportovní zajímavé hodinky. Jedna z nejpopulárnějších modelových řad kolekce The Originals je modelová řada Diver. Tyto hodinky jsou vodotěsné do 20 atmosfér. Mají šroubovací korunku a pevné pouzdro z ušlechtilé oceli. Najdete jak variatny na kaučuku, tak na ocelovém tahu s PVD povrchovou úpravou. I ostatní modely však nabízejí profesionální provedení a kvalitní materiály.

Pánské hodinky Festina 20665/4 z řady Diver jsou moderním modelem vyznačujícím se jednoduchým a elegantním provedením...

Hledáte doplněk hodný pravého gentlemana? Tím pravým jsou pánské hodinky Festina, kterými tato španělská značka vzdává hold tradičnímu hodinářství. Jejich černý ciferník krytý safírovým sklíčkem zdobí luminiscenční ručičky a indexy, které zajišťují perfektní čitelnost času i za snížené viditelnosti. Na pozici 3 najdete ukazatele data a dne v týdnu.. Pouzdro korunované výraznou lunetou i tah jsou vyrobené z té nejkvalitnější ušlechtilé oceli. Rozhodně oceníte i voděodolnost až do 20 BAR, díky které si můžete s hodinkami zaplavat a jsou vhodné i pro potápění. Vniknutí vody zabraňuje šroubovací korunka.  

Festina necílí na milovníky vysoké hodinařiny, ale na muže, kteří chtějí dostupné hodinky v nadčasovém designu, který Festina rozhodně umí.

  • Datum
  • Šroubovací korunka
  • Den v týdnu

Doplňkové parametry

Kategorie: FESTINA
Hmotnost: 0.199 kg
Určení: Pánské
Průměr: 46,3 mm
Tloušťka: 12,7 mm
Voděodolnost: 200 M - potápění
Pouzdro: Ocel, rozpětí nožek 22,8 mm
Sklíčko: Safírové
Řemínek: Ocel
Typ zapínání: Překlápěcí
Luneta: Jednosměrně otočná, minutová
Luminiscence: Ručičky a indexy
Pohon: Quartz, baterie