Hodinky Festina Retro 20567/4

Neohodnoceno
Pánské hodinky - kožený řemínek, ocelové pouzdro, minerální sklíčko.
1 990 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 20567/4
Hodinky Festina Retro 20567/4
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Festina ve své řadě Classic volí jednoduchou, klasickou eleganci a pokud hledáte čistý design, kvalitní zpracování a cenovou dostupnost, Festina bude dobrou volbou.

Hodinky Festina Classic Retro tak v duchu celé řady nesou prvky klasičnosti, který se hodí jak na každodenní nošení, tak na společenštější události. Hodinky jsou zajímavé díky elegantní struktuře ve středu číselníku. Ta ozvláštňuje jednoduchý vzhled hodinek, stejně jako subčíselník na šesté hodině, v němž běží vteřinová ručka.

Na hodinkách dominují arabské číslice, které přispívají k dobré čitelnosti hodinek.

Festina Retro budou elegantním doplňkem ve společnosti i společníkem na každodenní nošení. Decentní kožený řemínek je měkký a poddajný a co se týče voděodolnosti, hodinky odolají tlaku do 30 M, takže jim neublíží déšť a nemusíte je sundávat při mytí rukou.

Hodinky dostaly průměrnou velikost pouzdra 36 mm, takže se jedná o netradičně drobné pánské hodinky. Právě malá velikost, která byla typická spíše pro hodinky z dob minulých, dokresluje retro dojem z hodinek.

Uvnitř se nachází praktický qurtzový (bateriový) strojek, který je oproti mechanickým strojkům obecně přesnější a odolnější vůči nárazům a fyzickému poškození. Jedinou nutností je u hodinek pouze co rok či dva nechat vyměnit baterii.

Doplňkové parametry

Kategorie: FESTINA
Určení: Pánské
Průměr: 36 mm
Voděodolnost: 30 M - umývání rukou
Pouzdro: Ocel, Povrchová úprava: PVD, rozpětí nožek 18 mm
Sklíčko: Minerální
Řemínek: Kůže
Typ zapínání: Přezka
Luminiscence: Není
Pohon: Quartz, baterie