Hodinky Festina Chrono Sport 20463/2

Neohodnoceno
Pánské hodinky - ocelový náramek, ocelové pouzdro, minerální sklíčko.
3 990 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 20463/2
Hodinky Festina Chrono Sport 20463/2
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Byť je v dnešní době Festina považována za fashion značku, proslavila se především svým spojením se sportem a cyklistikou. Sportovní prvky tak nese mnoho pánských kolekcí značky Festina, mezi něž se řadí také kolekce Chrono Sport.

Na hodinkách Festina Chrono Sport dominuje robustní ocelové pouzdro s ocejchovanou lunetou a subčíselníky chronografu (stopek), jež jsou pro sportovně laděné hodinky tolik charakteristické. Sportovní ráz hodinkám dává také luminiscence, červené aspekty a  mřížkovaná struktura připomínající vzor pneumatiky, která vede po obvodu korunky a tlačítek.

Bytelné pouzdro a náramek z ušlechtilé oceli činí hodinky odolnými, což je předurčuje k tomu být pohodlným společníkem při běžném i náročnějším denním provozu. To potvrzuje i poměrně vysoký stupeň voděodolnosti do 100 M, se kterým se s hodinkami můžete odvážit vykonávat například vodní sporty či povrchové plavání.

Uvnitř se nachází bateriový (quartzový) strojek, který je oproti mechanickým strojkům přesnější, odolnější vůči mechanickému poškození a ocení jej zejména pohodlnější uživatelé – hodinky totiž nemusíte opakovaně natahovat a nastavovat, ale pouze u nich co rok či dva nechat vyměnit baterii.

Festina Chrono Sport jsou sportovně-elegantní hodinky, které neurazí v kanceláři, v ležérnější společnosti či na sportovišti a zapadnou i pod sako moderního muže.

  • Datum
  • Stopky (Chronograf)

Doplňkové parametry

Kategorie: FESTINA
Určení: Pánské
Průměr: 45 mm
Tloušťka: 12,9 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Ocel, rozpětí nožek 24 mm
Sklíčko: Minerální
Řemínek: Ocel
Typ zapínání: Překlápěcí
Luminiscence: Ručičky
Pohon: Quartz, baterie