Hodinky Festina Chrono Bike 2020 20523/4

Neohodnoceno
Pánské hodinky - silikonový řemínek, ocelové pouzdro, minerální sklíčko.
5 190 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 20523/4
Hodinky Festina Chrono Bike 2020 20523/4
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Festina Chrono Bike je ryze pánskou záležitostí. Byla vytvořena pro milovníky sportovního stylu a kolekce 2020 je legitimním pokračovatelem slavné řady Festina Tour de France.

Festina Chrono Bike 20523 nabízí všechno, co od klasických sportovních hodinek očekáváte. Atraktivní design číselníků je moderní, živý, nápadný a perfektně sladěný s pryžovým řemínkem.

Kaučukový řemínek je lehký, pohodlný a perfektně se přizpůsobí zápěstí. Současně je dostatečně silný, aby nesl ocelové pouzdro s průměrem 44 mm. Pevná luneta s minutovou stupnicí je v černé PVD úpravě a cíleně tak tlumí silné barevné akcenty číselníku. Jeho propracovanost je patrná na první pohled. Vedle datumovky nabízí 24hodinový subciferník, minutový sčítač stopek a vteřinový ukazatel hlavního času.

Výrazná centrální vteřinová ručka slouží jako vteřinovka pro stopky, které měří s přesností 1 sekundy s maximální hodnotou až 60 minut. Ručky a indexy jsou opatřeny luminiscencí a poskytují perfektní čitelnost. Číselník je chráněn minerálním sklíčkem a díky voděodolnosti 100m hodinky odolají tlaku až 10 barů. Náročné podmínky v terénu či plavání v bazénu pro ně tedy nebudou problém.

Dynamika modelů Festina Chrono Bike 20523 je nepřehlédnutelná. Tváří celé kolekce Chrono Bike 2020 je opět slavný francouzský bývalý cyklista Richard Virenque, který se proslavil především jako skvělý vrchař na Tour de France.

Festina byla oficiálním časoměřičem tohoto nejslavnějšího cyklo závodu 24 let a měla na Tour de France dokonce vlastní stáj, kterou reprezentoval mimo jiné i Richard Virenque. Produkci cyklistikou inspirovaných hodinek nepřerušila a rok co rok představuje nové zajímavé modely v rámci Festina Chrono Bike.

Součástí kolekce Festina Chrono Bike 2020 je celkem 8 modelů na pryžovém řemínků a 6 modelů s ocelovým tahem. Každoročně Festina řadu obohatí také speciální edicí a limitovanou edicí se safírovým sklíčkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: FESTINA
Hmotnost: 0.113 kg
Určení: Pánské
Průměr: 44 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Ocel, Povrchová úprava: PVD
Sklíčko: Minerální
Řemínek: Silikon
Typ zapínání: Kovová přezka
Luneta: Pevná, minutová, tachymetrická
Luminiscence: Ručičky a indexy
Obvod zápěstí: 14,5 - 20,5 cm
Pohon: Quartz, baterie