Hodinky Festina Boyfriend Minimal 20477/2

Neohodnoceno
Dámské hodinky - ocelový náramek, ocelové pouzdro, minerální sklíčko.
2 990 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Kód: 20477/2
Hodinky Festina Boyfriend Minimal 20477/2
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Kolekci Boyfriend Festina založila na vcelku prostém postřehu – že spousta žen by stylově raději upřednostnila hodinky svých partnerů (odtud pak název "Boyfriend") a nebo jednoduše hodinky v pánském stylu – větší, sportovnější a vizuálně jednodušší.

Hodinky z řady Festina Boyfriend 20477 tedy dobyly srdce zákaznic (spolu s vrchními příčkami prodejnosti) svou „neženskostí“ (růžové barvě navzdory) a tím, že na rozdíl od většiny ostatních dámských hodinek módní značky Festina vynikají „nenačančaným“ minimalistickým vzezřením a unisexovou průměrnou velikostí 38 mm, která působí na dámském zápěstí mohutně, seriózně a vkusně. Zkrátka jako hodinky, ne šperk.

Hodinky jsou navíc díky milánskému náramku v rose gold PVD úpravě, dauphine ručkám (protáhlé ručky s trojúhelníkovým základem, jež jsou užívány převážně u společenských hodinek) a paprskovitě broušenému číselníku velice elegantní. Zároveň ale ohromně univerzální: do kanceláře, do společnosti, na večírek nebo schůzku... Sladíte je zkrátka téměř k čemukoliv – zejména pokud jste milovnicí doplňků v růžovém zlatě.

Doplňkové parametry

Kategorie: FESTINA
Určení: Dámské
Průměr: 38 mm
Voděodolnost: 30 M - umývání rukou
Pouzdro: Ocel, Povrchová úprava: PVD, rozpětí nožek 18,95 mm
Sklíčko: Minerální
Řemínek: Ocel, Povrchová úprava: PVD
Typ zapínání: Posuvná zaklapovací
Luminiscence: Není
Pohon: Bateriový Quartz