Hodinky Festina Boyfriend Minimal 20475/4

Neohodnoceno
Dámské hodinky - ocelový náramek, ocelové pouzdro, minerální sklíčko.
2 390 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 20475/4
Hodinky Festina Boyfriend Minimal 20475/4
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Kolekci Boyfriend Festina založila na vcelku prostém postřehu – že spousta žen by stylově raději upřednostnila hodinky svých partnerů (odtud pak název "Boyfriend") a nebo jednoduše hodinky v pánském stylu – větší, sportovnější a vizuálně jednodušší.

Hodinky z řady Festina Boyfriend 20475 tedy dobyly srdce zákaznic (spolu s vrchními příčkami prodejnosti) svou prvoplánovou „neženskostí“ a tím, že na rozdíl od většiny ostatních dámských hodinek módní značky Festina vynikají „nenačančaným“ minimalistickým vzezřením a unisexovou průměrnou velikostí 38 mm, která působí na dámském zápěstí mohutněji a rozhodně seriózněji. Zkrátka jako hodinky, ne šperk.

Hodinky jsou zároveň díky stříbrnému milánskému náramku z jemné ocelové spleteniny, dauphine ručkám (protáhlé ručky s trojúhelníkovým základem, jež jsou užívány převážně u společenských hodinek) a paprskovitě broušenému číselníku elegantní. Zároveň ale ohromně univerzální: do kanceláře, do společnosti, na večírek nebo schůzku... Sladíte je zkrátka téměř k čemukoliv – zejména pokud jste milovnicí stříbrných doplňků.

Doplňkové parametry

Kategorie: FESTINA
Určení: Dámské
Průměr: 38 mm
Tloušťka: 7 mm
Voděodolnost: 30 M - umývání rukou
Pouzdro: Ocel
Sklíčko: Minerální
Řemínek: Ocel
Typ zapínání: Posuvná zaklapovací
Luminiscence: Není
Obvod zápěstí: 14 - 19 cm
Pohon: Quartz, baterie