Hodinky Festina Automatic Skeleton 20534/1

Neohodnoceno
Pánské hodinky - ocelový náramek, ocelové pouzdro, safírové sklíčko.
5 990 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 20534/1
Hodinky Festina Automatic Skeleton 20534/1
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Festina, světové jméno ve fashion světě hodinek, výrazně rozšířila svou kolekci pánských hodinek s mechanickým strojkem a pustila se do netypického, zato odvážného kroku – vytvořit kolekci automatických skeletonových hodinek s průhledem na soukolí strojku.

Pánský skeletonový model je charakteristický průsvitnou konstrukcí a nápaditými detaily, které hravě odlehčují design hodinek. Konstrukci hodinek opticky vyvažuje milánský náramek z ocelové síťoviny, stejně jako plastické římské číslice. Ty běžné nacházíme u společenských a formálních hodinek a jejich úkolem dodávat na důstojnosti modelu. V tomto případě jsou číslice díky modré barvě a velikosti výrazné, a hodinky tak dostaly opravdu moderní ráz. Navíc Festina vybavila hodinky safírovým sklíčkem, které odolá případným škrábancům.

Moderní je také velikost hodinek, která dosahuje průměru 42 mm, což odpovídá současnému trendu.

Skrz číselník můžem pozorovat pohyb mechanického strojku. Ten je japonské výroby Miyota a má automatický nátah, pohyb ruky při běžném nošení tedy zajistí neustále dotahování hodinek. Použit je kalibr 82S0 se standardními polokmity 21 600 za hodinu a rezervou chodu 42 hodin s přesností -20 až +40 s/den.

  • Průhledné dýnko
  • Skeleton

Doplňkové parametry

Kategorie: FESTINA
Určení: Pánské
Průměr: 42 mm
Voděodolnost: 50 M - sprchování
Pouzdro: Ocel
Sklíčko: Safírové
Řemínek: Ocel
Typ zapínání: Posuvná zaklapovací
Luminiscence: Není
Pohon: Mechanický s automatickým nátahem