Hodinky Festina Automatic Diver 20480/1

Neohodnoceno
Pánské hodinky - ocelový náramek, ocelové pouzdro, safírové sklíčko.
5 490 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 20480/1
Hodinky Festina Automatic Diver 20480/1
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Značka Festina, velikán módní hodinařiny, se na přelomu let 2020 a 2021 zaměřila na rozšíření řady Automatic, která obsahuje pánské i dámské hodinky s mechanickým strojkem, zpravidla japonské výroby Miyota. Strojek má u všech modelů z řady Automatic automatický nátah, jenž je v při běžném nošení neustále dotahován pohybem ruky.

Hodinky Festina Automatic Diver 20480 oplývají sportovními designovými prvky, jež jsou charakteristicé pro potápěčské hodinky: dominuje široká potápěčská jednosměrně otočná luneta s minutovým značením a barevným vyznačením prvních 20 minut, zvýraznění nulté pozice a velké, plastické a především dobře čitelné indexy a ručky s výraznou luminiscencí. Co však potápěčským parametrům neodpovádá, je stupeň voděodolnosti do 100 M (hodinky vhodné k rekreačnímu potápění by měly mít alespoň 200M), ale pokud hodinky plánujete nosit maximálně ve vodách velkoměsta, je tato hodnota více než dostačující. Festiny se 100M voděodolností totiž zvládnou jak sprchu, tak třeba plavání v bazénu.

Hodinky jsou vybaveny safírovým sklíčkem, které odolá případným škrábancům a praktickým ukazatelem data a dne v týdnu na třetí pozici. Praktickou stránku doplňuje také robustní náramek z ulechtilé oceli s překlápěcím zapínáním.

Festina Automatic Diver jsou hodinky pro muže, kteří chtějí dostupné automaty v nadčasovém potapěčském stylu.

Doplňkové parametry

Kategorie: FESTINA
Určení: Pánské
Průměr: 41 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Ocel, rozpětí nožek 20 mm
Sklíčko: Safírové
Řemínek: Ocel
Typ zapínání: Překlápěcí
Luneta: Jednosměrně otočná, minutová
Luminiscence: Ručičky a indexy
Strojek: Mechanický s automatickým nátahem. Miyota 8215, Rezerva chodu 42h, 21.600 BPH (3Hz), 21 kamenů, Možnost ručního nátahu