Hodinky Festina Automatic 20533/1

Neohodnoceno
Pánské hodinky - ocelový náramek, ocelové pouzdro, safírové sklíčko.
6 890 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 20533/1
Hodinky Festina Automatic 20533/1
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Značka Festina, velikán módní hodinařiny, se na přelomu let 2020 a 2021 zaměřila na rozšíření řady Automatic, která obsahuje pánské i dámské hodinky s mechanickým strojkem, zpravidla japonské výroby Miyota. Strojek má u všech modelů z řady Automatic automatický nátah, jenž je v při běžném nošení neustále dotahován pohybem ruky.

Hodinky Festina Automatic 20533 oplývají tradičním potápěčským designem, který obsahuje také příznačné potápěčské prvky. Dominuje široká potápěčská jednosměrně otočná luneta s minutovým značením, zvýraznění nulté pozice, velké plastické indexy a ručky s luminiscencí, které zaručují dobrou čitelnost, a šroubovací korunka. Potápěčským parametrům odpovídá také zvýšená voděodolnost do 200 M, se kterou jsou hodinky vhodné na rekreační potápění.

Pouzdro i náramek je z antikorozní chirurgické oceli se zlatou PVD úpravou, která působí elegantně. I přes odolnost oceli však vždy doporučujeme každé hodinky po vystavení slané vodě omýt sladkou vodou.

Hodinky jsou vybaveny safírovým sklíčkem, které odolá případným škrábancům, a praktickým ukazatelem data a dne v týdnu na třetí pozici. Praktickou stránku doplňuje také robustní náramek z ulechtilé oceli s překlápěcím zapínáním.

Festina Automatic 20533 jsou hodinky pro muže, kteří chtějí dostupné automaty v nadčasovém potapěčském stylu.

 

  • Datum
  • Šroubovací korunka

Doplňkové parametry

Kategorie: FESTINA
Určení: Pánské
Průměr: 44 mm
Voděodolnost: 200 M - potápění
Pouzdro: Ocel, Povrchová úprava: PVD, rozpětí nožek 21,8 mm
Sklíčko: Safírové
Řemínek: Ocel, Povrchová úprava: PVD
Typ zapínání: Překlápěcí
Luneta: Jednosměrně otočná, minutová
Luminiscence: Ručičky a indexy
Pohon: Mechanický s automatickým nátahem