Hodinky Citizen Sports Eco-Drive Super Titanium BM7570-80X

Neohodnoceno
Pánské hodinky - titanový náramek, titanové pouzdro, safírové sklíčko.
6 500 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: BM7570-80X
Hodinky Citizen Sports Eco-Drive Super Titanium BM7570-80X
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Hodinky Citizen BM7570 jsou prvotřídní ukázkou nadčasové klasiky. Jak je však u japonské značky zvykem, u hodinek jde také o praktičnost.

Design hodinek je jednoduchý a čistý se sportovním nádechem, nechybí však nenápadné detaily, které hodinky činí zajímavými. Bílé značení na vroubkovaném chapteringu sekunduje křížení uprostřed číselníku – detail, který opticky rozdělí číselník na čtyři části. Ručky jsou pak dostatečně velké, opatřené kvalitní luminiscencí, a tak se nejen na číselníku neztratí, ale zajistí dobrou čitelnost.

S průměrem pouzdra 42 mm padnou naprosté většině pánů a s tloušťkou 10 mm pak pohodlně vklouznou pod rukávy. Zkrátka perfektní záležitost na každodenní nošení.

Praktická stránka zahrnuje solární napájení strojku, který nabízí rezervu chodu až půl roku i v úplné tmě. Pro běžný chod jim pak stačí na světle několik málo minut denně. Díky solárnímu napájení pak odpadá nutnost měnit baterii. Na docházející energii pak hodinky upozorní tím, že bude vteřinová ručka poskakovat ve vícesekundových intervalech.

Hodinky pak dostaly také prakticky nepoškrábatelné safírové sklíčko a vysokou voděodolnost do 100 metrů, a tak se s nimi nemusíte zdráhat jít si třeba i zaplavat.

A potěší také materiál Super Titanium – jedná se o titan s povrchovou úpravou, díky které jsou hodinky odolnější vůči poškrábání.

Model BM7570 bude dobrou volbou pro ty, kdo hledají základní kousek do své sbírky.

  • Datum
  • Šroubovací dýnko
  • Kontrola stavu baterie - Indikátor slabé baterie

Doplňkové parametry

Kategorie: CITIZEN
Hmotnost: 0.087 kg
Určení: Pánské
Průměr: 42 mm
Tloušťka: 10 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Super Titanium, rozpětí nožek 22 mm
Sklíčko: Safírové
Řemínek: Super Titanium
Typ zapínání: Překlápěcí
Luminiscence: Ručičky a indexy, SuperLuminova
Strojek: Quartz solární. Citizen E111, Hacking