Hodinky Citizen Sports Eco-Drive BM8476-07EE

Neohodnoceno
Pánské hodinky - kožený řemínek, ocelové pouzdro, minerální sklíčko.
3 800 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: BM8476-07E
Hodinky Citizen Sports Eco-Drive BM8476-07EE
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Perfektně čitelné, přehledné, voděodolné a ve sportovním duchu. Pokud hledáte pracovní hodinky na běžné nošení, Citizen BM847 jsou bez přehánění ideální volbou.

Nabízí totiž vše, co my měly praktické hodinky na každodenní nošení mít. Průměr pouzdra je 42 mm, takže nejde o žádné drobky, ze kterých čas přečtete jen s vysokými dioptriemi. Jsou naopak perfektně čitelné a přehledné – to zaručují jak velké arabské číslice, tak velké ručky. Nechybí navíc ani luminiscence, takže pokud jste je přes den měli na světle, i v noci krásně rozeznáte, kolik je hodin.

V orientaci napomáhá také 24hodinová menší stupnice. Samozřejmě nabízí zvýšenou voděodolnost – ohodnoceny jsou na 100 metrů, takže když vás při práci na zahradě zastihne slejvák, nic se neděje.

A praktický je také strojek, který je poháněn světlem. Eco-Drive je ověřená technologie od Citizenu, díky které nemusíte myslet na výměnu baterie, stačí hodinkám dopřát trochu toho světla. To, že jde o ekologické řešení, nemusíme snad ani rozvádět.

Pokud zvažujete Ctizen BM847 jako pracovní hodinky, které nebudete šetřit, dobrou zprávou je, že mají minerální sklíčko, které je sice méně odolné vůči poškrábání než třeba safír, zato je pružnější a pro pracovní zátěž se hodí lépe.

  • Datum
  • Šroubovací dýnko
  • Den v týdnu

Doplňkové parametry

Kategorie: CITIZEN
Hmotnost: 0.067 kg
Určení: Pánské
Průměr: 42 mm
Tloušťka: 11 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Ocel, Povrchová úprava: PVD, rozpětí nožek 22 mm
Sklíčko: Minerální
Řemínek: Kůže
Typ zapínání: Přezka, Kovová přezka
Luminiscence: Ručičky a indexy
Strojek: Quartz solární. Citizen E101, Hacking