Hodinky Citizen Sports Eco-Drive AW1711-87L

Neohodnoceno
Pánské hodinky - ocelový náramek, ocelové pouzdro, minerální sklíčko.
4 900 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: AW1711-87L
Hodinky Citizen Sports Eco-Drive AW1711-87L
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Hodinky Citizen AW1710 jsou perfektním kouskem do sbírky pro všechny, kteří hledají zajímavý sportovní design, odolnost a pověstnou japonskou praktičnost.

Design hodinek je jednoduchý, se základními designovými prvky potápěčských hodinek. Luneta s desetiminutovými intervaly je však pevná a voděodolnost dosahuje 100 m – to samo o sobě na potápění nestačí, avšak zaplavat si s hodinkami rozhodně můžete. Potěší také skvělá čitelnost, které napomáhají velké ručky s kvalitní luminiscencí a velké značení arabskými číslicemi. Originálním prvkem je pak korunka na 2. hodině a záměna číslice 12 za číslici 60, která navazuje na stupnici na lunetě.

S průměrem pouzdra 44 mm padnou do oka spíše pánům s lehce nadprůměrnou šířkou zápěstí. Právě pro ně se však hodinky stanou skvělou každodenní záležitostí.

Praktická stránka zahrnuje solární napájení strojku, který nabízí rezervu chodu až půl roku i v úplné tmě. Pro běžný chod jim pak stačí na světle několik málo minut denně. Díky solárnímu napájení pak odpadá nutnost měnit baterii. Na docházející energii pak hodinky upozorní tím, že bude vteřinová ručka poskakovat ve vícesekundových intervalech.

Hodinky pak dostaly také voděodolnost do 100 metrů, a tak se s nimi nemusíte zdráhat jít si třeba i zaplavat.

Doplňkové parametry

Kategorie: CITIZEN
Hmotnost: 0.151 kg
Určení: Pánské
Průměr: 44 mm
Tloušťka: 10 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Ocel, rozpětí nožek 22 mm
Sklíčko: Minerální
Řemínek: Ocel
Typ zapínání: Překlápěcí
Luneta: Pevná, minutová
Luminiscence: Ručičky a indexy
Strojek: Quartz solární. Citizen J810, Hacking