Hodinky Citizen Sports Eco-Drive AW1527-86E

Neohodnoceno
Pánské hodinky - ocelový náramek, ocelové pouzdro, minerální sklíčko
4 900 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: AW1527-86E
Hodinky Citizen Sports Eco-Drive AW1527-86E
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Sportovní model Citizen AW152 rozhodně zaujme číselníkem. Asymetrické zvlnění je velmi nápadné, ale přitom neruší. Rozhodně sedí k potápěčskému designu, i když tady jde opravdu jen o designový prvek.

Hodinky mají na lunetě minutovou stupnici, znak potápěčských hodinek, nicméně luneta je pevná, navíc i číslice 30 není vzhůru nohama, což by u správných potápek neprošlo. I tak si hodinky zachovávají víc než slušnou hodnotu voděodolnosti 100 metrů a dostávají tak svému zařazení do řady Sport.

Výrazným prvkem jsou také ručky a široké indexy. Hodinky tak nabízí perfektní čitelnost a přehlednost. Díky výplni luminiscenčním nátěrem navíc bude možné přečíst čas i v noci.

Ocelové pouzdro má průměr 45,9 mm, takže jde o poměrně velké hodinky, ale překvapí relativní tenkost pouzdra 11,8 mm. Mezi nožkami je pak 22 mm. Pokud se tedy rozhodnete obléct hodinky třeba na silikon, dopasovat náhradní řemínek nebude problém.

Samotný ocelový náramek je bytelný, pěkně dokončený s překlápěcí sponou, která nabízí i malou mikroregulaci, aby hodinky seděly na zápěstí skutečně podle potřeby.

Hodinky jsou poháněny světlem. Technologie Eco-Drive patří v tomto ohledu mezi nejlepší na světě a při plném nabití vydrží bez světla 240 dnů.

  • Datum
  • Šroubovací dýnko

Doplňkové parametry

Kategorie: CITIZEN
Hmotnost: 0.16 kg
Určení: Pánské
Průměr: 46 mm
Tloušťka: 11,8
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Ocel
Sklíčko: Minerální
Řemínek: Ocel
Typ zapínání: Překlápěcí
Luneta: Pevná, minutová
Luminiscence: Ručičky a indexy
Strojek: Quartz solární. Citizen J810, Hacking
Pohon: Solární