Hodinky Citizen Series 8 GMT Automatic NB6032-53P Limited Edition 1300pcs

Neohodnoceno
Pánské hodinky - ocelový náramek, ocelové pouzdro, safírové sklíčko.
35 900 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: NB6032-53P
Hodinky Citizen Series 8 GMT Automatic NB6032-53P Limited Edition 1300pcs
Neohodnoceno

Detailní popis produktu


Hodinky Citizen Series 8 GMT Automatic Limited Edition NB6032-53P jsou ideální volbou pro každodenní nošení a díky ukazateli druhého časového pásma také na cesty. Hodinky zaujmou nejen svým skvělým zpracováním, ale především vlastnostmi, jako je in-house mechanický strojek Citizen 9054 s automatickým nátahem a funkcí GMT. Tato limitovaná edice byla vyrobena v počtu pouhých 1300 kusů pro celý svět.

Hodinky Citizen Series 8 GMT Automatic Limited Edition NB6032-53P mají pouzdro a náramek vyrobený z ušlechtilé oceli s PVD úpravou v barvě růžového zlata. Uvnitř pouzdra se skrývá mechanický in-house strojek Citizen 9054 s automatickým nátahem, který byl společností Citizen použit poprvé v roce 2023. Tento strojek pracuje na moderní frekvenci 28800 polokmitů za hodinu (4Hz) a má 24 kamenných uložení. Využít lze také funkci "Hacking", tedy zastavení sekundové ručky při nařízení hodinek a možnost manuálního nátahu korunkou. Díky zvýšené odolnosti strojku vůči magnetickému poli má tento model odolnost vůči magnetickému poli velmi slušných 16000 A/m (odolnost běžných hodinek je kolem 4800 A/m) Strojek disponuje také systémem Parashock (vynález značky Citizen), který zvyšuje odolnost strojku vůči nárazům a otřesům. Činnost strojku lze pozorovat průhledným dýnkem. Cestovatelům poslouží funkce GMT - tedy ukazatel druhé časové zóny formou čtvrté ručky. Navíc se jedná o tzv. True GMT, kdy se s nastavením času pohybuje i GMT ručka a nastavení hlavní hodinové ručky pak probíhá skokově po jedné hodině, přičemž domácí čas na GMT ručce zůstává nezměněn. K dispozici je také obousměrně otočná GMT luneta, která umožňuje odečítat čas v dalším časovém pásmu navíc. Praktickou funkcí je ukazatel data, který se nachází na tradiční pozici 3. hodiny.

Přehledný strukturovaný číselník tohoto modelu je chráněn safírovým sklíčkem, které je maximálně odolné vůči poškrábání. Voděodolnost hodinek je 100 m a zvládnou tedy kontakt s vodou, včetně plavání. Lepší čitelnost za zhoršených světelných podmínek zajišťuje luminiscence aplikovaná na indexy a ručky. 

  • FUNKCE A VLASTNOSTI: Datum, duální čas, GMT, odolnost proti magnetismu, průhledné dýnko, šroubovací dýnko

Doplňkové parametry

Kategorie: CITIZEN
Hmotnost: 0.16 kg
Určení: Pánské
Průměr: 41 mm
Tloušťka: 14 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Ocel, Povrchová úprava: PVD
Sklíčko: Safírové
Řemínek: Ocel, Povrchová úprava: PVD
Typ zapínání: Překlápěcí
Luneta: Obousměrně otočná, GMT
Luminiscence: Ručičky a indexy
Strojek: Mechanický s automatickým nátahem. Citizen 9054, Rezerva chodu 50h, 28.800 BPH (4Hz), 24 kamenů