Hodinky Citizen Promaster Skyhawk Eco-Drive JY8126-51E Limited Edition Red Arrows 9999pcs

Neohodnoceno
Pánské hodinky - ocelový náramek, ocelové pouzdro, safírové sklíčko. 
23 500 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: JY8126-51E
Hodinky Citizen Promaster Skyhawk Eco-Drive JY8126-51E Limited Edition Red Arrows 9999pcs
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Limitovaná edice Citizen Skyhawk navržená ve spolupráci s akrobatickým týmem britského královského letectva Red Arrows (Royal Air Force Aerobatic Team) je již tradiční záležitostí. A nutno podotknout, že velmi oblíbenou.

Design odkazující na rudou barvu letounů Hawk zaujme nejednoho fanouška moderních pilotních hodinek. A ne náhodou hodinky Skyhawk spadají do řady Promaster určené (nejen) profesionálům. Funkčně jsou to nadmíru vybavené hodinky s nadstandardní odolností. Tu zaručuje jak vysoká voděodolnost do 200 M, která hodinkám dovolí plavání i potápění, tak prakticky nepoškrábatelné safírové sklíčko, které je opatřeno antireflexní vrstvou pro minimalizování případných odlesků. Čitelnost hodinek je totiž pro piloty klíčová. Robustnější tělo i náramek hodinek tvoří kvalitní chirurgická ocel.

Ať se ana-digi číselník zdá sebevíc rušnější, každý údaj má svůj řád a funkci. Díky synchronizaci s časem atomových hodin (řízené rádiem) udržují tyto hodinky naprosto přesný čas. Mezi další funkce patří světový čas ve 43 městech, chronograf (stopky) s měřením 1/100 sekundy až na 24 hodin, věčný kalendář, 2 alarmy, 99minutový odpočítávací stopky, duální čas a zobrazení UTC.

To vše doplňuje otočná luneta s logaritmickou stupnicí (která je typická právě pro pilotní hodinky), pomocí které se dají vykonávat základní výpočty.

Patentovaná technologie solárního pohonu Eco-Drive napájí hodinky pomocí jakéhokoli přirozeného nebo umělého zdroje světla a odpadá tedy potřeba výměny baterie. Při plném nabití hodinky vydrží ve tmě běžet i 6 měsíců a praktický je také ukazatel stavu nabití či upozornění na nedostatečné nabití dvouvteřinovými skoky vteřinové ručky. V režimu úspory energie hodinky interně udržují přesný čas po dobu asi 3,5 roku.

Na dýnku se nachází jméno slavné formace Diamond Nine a individuální číslování daného kousku. Hodinky se nabízí ve speciální krabičce a jsou zhotoveny v limitovaném počtu 9999 kusů.

  • Duální čas
  • Rádiem řízené
  • Stopky (Chronograf) - Maximální kapacita: 24 hodin | Přesnost stopek: 1/100 sekundy
  • Alarm
  • Automatický kalendář
  • Odpočítávací stopky - Maximální kapacita: 100 minut
  • Kontrola stavu baterie

Doplňkové parametry

Kategorie: CITIZEN
Určení: Pánské
Průměr: 46 mm
Voděodolnost: 200 M - potápění
Pouzdro: Ocel
Sklíčko: Safírové, antireflex: antireflexní vrstva
Řemínek: Ocel
Typ zapínání: Překlápěcí
Luneta: Obousměrně otočná, logaritmická
Luminiscence: Ručičky a indexy
Strojek: Quartz solární. Citizen U680, Hacking