Hodinky Citizen Elegant Eco-Drive EO1210-83A

Neohodnoceno
Dámské hodinky - ocelový náramek, ocelové pouzdro, safírové sklíčko.
5 700 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: EO1210-83A
Hodinky Citizen Elegant Eco-Drive EO1210-83A
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Dámské hodinky Citizen Elegant EO121 splní očekávání žen, které chtějí praktické, designově minimalistické, ale současně elegantní hodinky na každodenní nošení. Jsou poháněné světlem, takže nemusíte pravidelně měnit baterii a tato cesta je navíc i značně ekologičtější.

Určitě zaujme široká luneta a zajímavě zkoseným pouzdrem, na který pěkně navazuje také náramek. Vše je samozřejmě z kvalitní chirurgické oceli.

Citizen si rád hraje se strukturami číselníků, a touto strategií se řídí i tady. Modely s indexy mají strukturu pouze ve středové části, zatímco okruží nesoucí indexy zůstalo čisté. Modely s arabskými číslicemi pak mají jemnou strukturu na celém číselníku.

V obou případech se dá bezesporu mluvit o pěkném estetickém ozvláštnění, které ale nenarušuje perfektní čitelnost modelů. To je ostatně jeden z hlavních benefitů Citizen EO121. Tomu napomáhají také široké ručky s luminiscencí, která v noci světélkuje.

Citizen tady rozhodně volil vše tak, aby maximalizoval praktičnost. Hodinkám nechybí datumovka a také víc než slušná voděodolnost 100 metrů. S hodinkami se tak nemusíte bát deště, mytí nádobí, ale ani studené sprchy nebo když si je zapomenete sundat při plavání.

Když je řeč o praktičnosti, rozhodně stojí za zmínku safírové sklíčko, které perfektně odolává poškrábání. Bezesporu mnoho žen ocení také bytelnější konstrukci a velikost pouzdra 34 mm v průměru, což je velikost, která sedne většině žen.

  • Datum
  • Šroubovací dýnko

Doplňkové parametry

Kategorie: CITIZEN
Hmotnost: 0.086 kg
Určení: Dámské
Průměr: 34 mm
Tloušťka: 9 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Ocel, rozpětí nožek 16 mm
Sklíčko: Safírové
Řemínek: Ocel
Typ zapínání: Překlápěcí
Luminiscence: Ručičky a indexy
Strojek: Quartz solární. Citizen E111, Hacking