Hodinky Citizen Elegant Eco-Drive EM0576-80A

Neohodnoceno
Dámské hodinky Citizen L EM0576-80A si své majitelky získávají především svým elegantním provedením.
4 400 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: EM0576-80A
Hodinky Citizen Elegant Eco-Drive EM0576-80A
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Jemný, elegantní model, který láká na svou vyváženost. Citizen Elegant EM057 jsou dámské hodinky, které potěší milovnice jednoduchosti s rafinovanými detaily.

Číselník je zdánlivě strohý, ale opravdu jen zdánlivě. Po okraji je nenápadný kruhový vzor, který dává vyniknout indexům. Ty jsou v neotřelé kombinaci římských číslic a ocelových paprsků.

Pod číselníkem se ukrývá solární panel, který dodává hodinkám energii. Přesně tak, nenápadný model s drobnějšími rozměry je poháněn světelnou energií. Při plném nabití vydrží v úplné tmě až šest měsíců a pro udržení každodenního chodu stačí pár minutek na světle denně. Odpadá tím nutnost výměny baterie a pyšní se tak ekologickou udržitelností.

Citizen se ale u své produkce zaměřuje nejen na ekologii, ale také etické chování.

U kolekce L, do které tento model spadá, uvádí Citizen transparentní údaje o uhlíkové stopě, a to od výroby, až po případnou recyklaci hodinek. Zveřejňuje rovněž detailní přehled použitých materiálů, a současně jsou všechny hodinky "DRC conflict free", tedy bez použití minerálních surovin nelegálně těžených v Kongu a okolních zemích.

Na závěr zbývá doplnit, že hodinky Citizen EM057 potěší především ženy, které hledají drobnější, sofistikované hodinky. Jejich jemný styl decentně doplňuje také milánský náramek.

  • Kontrola stavu baterie

Doplňkové parametry

Kategorie: CITIZEN
Hmotnost: 0.043 kg
Určení: Dámské
Průměr: 30 mm
Voděodolnost: 50 M - sprchování
Pouzdro: Ocel, Povrchová úprava: IP, rozpětí nožek 14 mm
Sklíčko: Minerální
Řemínek: Ocel, Povrchová úprava: IP
Typ zapínání: Posuvné zaklapovací
Luminiscence: Není
Strojek: Quartz solární. Citizen E031, Hacking