Hodinky Citizen Elegant Eco-Drive EM0493-85P

Neohodnoceno
Dámské hodinky - ocelový náramek, ocelové pouzdro, minerální sklíčko.
4 600 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: EM0493-85P
Hodinky Citizen Elegant Eco-Drive EM0493-85P
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Ještě před pár lety by hranaté hodinky byly jen nostalgické retro. Ale dnes se opět stávají moderní se vším všudy! Ano, je to tak – éra dámských hranatých hodinek je zpět! Pokud jste jim také propadla, právě kousek od Citizenu EM049 stojí za pozornost.

Pouzdro je z chirurgické oceli, a přestože jeho podlouhlý tvar může klamat, ve skutečnosti jde o skutečně drobné hodinky. Průměr pouzdra je 24 mm s výškou pouhých 7,7 mm. Hodinky tak sednou i na opravdu útlá zápěstí.

Pouzdro je navíc pěkně zpracováno s netypickým zaoblením. Působí trochu robustněji, což vyvažuje jinak velmi jemný vzhled. Designově kombinují hodinky skutečně jemný číselník s drobnými zirkony. Orientaci napomáhají ocelové indexy na hlavních hodinových pozicích a samozřejmě ocelové elegantní ručky. Menší číselník kryje minerální sklíčko.

Moderně je pak zvolený náramek v podobě milánského tahu. Jemná ocelová spletenina podtrhuje decentnost hodinek a nabízí praktický posuvný jezdec u spony, takže si hodinky můžete pohodlně nastavit přesně na vaší ruky. Spona má navíc pojistku, takže se nemusíte bát, že se vám hodinky nedopatřením odepnou.

Citizen EM049 jsou zkrátka elegantní doplněk pro moderní ženy, které ocení kouzlo hranatých hodinek.

Doplňkové parametry

Kategorie: CITIZEN
Hmotnost: 0.042 kg
Určení: Dámské
Průměr: 24 mm
Tloušťka: 8 mm
Voděodolnost: 30 M, umývání rukou
Pouzdro: Ocel, Povrchová úprava: IP
Sklíčko: Minerální
Řemínek: Ocel, Povrchová úprava: IP
Typ zapínání: Posuvná zaklapovací
Luminiscence: Není
Strojek: Quartz solární, Citizen E031, Hacking
Osazení: Zirkony