Hodinky Citizen Elegant Eco-Drive BM8550-81AE

Neohodnoceno
Pánské hodinky - ocelový náramek, ocelové pouzdro, minerální sklíčko.
4 900 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: MB8550-81AE
Hodinky Citizen Elegant Eco-Drive BM8550-81AE
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Tak tady jde o nadčasovou klasiku. Klasiku, která kombinuje elegantní vzhled a přitom praktické funkce. Začněme tím designem.

Ten je totiž velmi jednoduchý, čistý až nenápadný. Rozhodně tak atakuje požadavky na společenské hodinky. Navíc se tady dostálo i příkladné čitelnosti - rozčleněny jsou jak minutové indexy, tak hodiny.

Průměr je 41,8 mm, jde tedy o větší hodinky, ale stále tak, aby se pohodlně nosily jako každodenní záležitost. Zvlášť, když přejdeme k té praktické stránce.

Tak především je to solární strojek, který nabízí rezervu chodu až půl roku i v úplné tmě. Pro běžný chod jim pak stačí na světle několik málo minut denně. Díky solárnímu napájení pak odpadá nutnost měnit baterii. A pokud budou mít málo světla, řeknou si o něj prostřednictvím funkce End of life, kdy vteřinovka začne poskakovat po více sekundových intervalech.

Dalším velkým plusem je vysoká voděodolnost 100 metrů, kdy hodinky zvládnou sprchu i pád do bazénu. Samozřejmě, pokud je nemáte na kůži. Když už jsme u toho řemínku, mezi nožkami pouzdra je 22 mm, takže k hodinkám najdete nespočet variant a můžete tak hodinky „obléct“ na cokoli, co si situace zrovna vyžádá.

A v neposlední řadě je to ukazatel dne v týdnu i měsíci na klasické pozici třetí hodiny. Modely BM855 jsou tak skutečně praktickým kouskem a dobrou volbou pro ty, kdo hledají základní kousek do své sbírky.

  • Datum
  • Šroubovací dýnko
  • Den v týdnu
  • Kontrola stavu baterie - Indikace slabé baterie EOL (End of life)

Doplňkové parametry

Kategorie: CITIZEN
Určení: Pánské
Průměr: 42 mm
Tloušťka: 10 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Ocel, rozpětí nožek 22 mm
Sklíčko: Minerální
Řemínek: Ocel
Typ zapínání: Překlápěcí
Luminiscence: Není
Strojek: Quartz solární. Citizen E101, Hacking