Hodinky Casio Vintage A168WEM-2BEF

Neohodnoceno
Unisex hodinky - ocelový náramek, plastové pouzdro, plastové sklíčko.
1 290 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: A168WEM-2BEF
Hodinky Casio Vintage A168WEM-2BEF
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Následovník legendárních F-91. Podobně jako tento kultovní model je i tento vyráběný kontinuálně už od devadesátek, a jen tak něco ho nezastaví.

Čím to, že je stále tak populární? Jednak je to nadčasový hranatý design, který stále vypadá skvěle, a navíc je momentálně retro v módě. A potom jsou to hlavně jednoduché hodinky, které Vám za pár korun nabídnou vše, co k běžnému životu potřebujete. Jedním rychlým pohledem vidíte, kolik je hodin, kolikátého je a co je zrovna za den. K tomu ještě nabídnou stopky s přesností na 1/100 sekundy, alarm s možností zvukového upozornění na celou hodinu a skvělé osvětlení.

Oproti modelu F-91 je totiž displej osvětlený pomocí elektroluminiscenčního panelu. Ten dokáže displej osvětlit krásně rovnoměrně, takže ve tmě nemusíte čas složitě luštit. U většiny nových modelů osvětlení pomocí EL panelu nenajdeme, jelikož ho čím dál více nahrazují úspornější a ekologičtější LED žárovičky.

Hodinky nejsou celoocelové jak se na první pohled tváří. Ocelové je pouze dýnko a u některých modelů náramek. Pouzdro je vyrobeno z pryskyřice s povrchovou úpravou. Díky tomu jsou ale lehoučké, takže o nich na ruce v podstatě ani nevíte.

Modely s ocelovým náramkem jsou vybaveny praktickou posuvnou sponou, díky které si snadno hodinky snadno přizpůsobíte velikosti svého zápěstí. Zvládnete to klidně i sami doma, takže odpadá starost s nošením hodinek k hodináři. A modely na pryskyřicovém řemínku jsou zase příjemné v tom, že jsou opravdu lehké, netrhají chloupky, jak mají některé kovové ve zvyku a jsou tak skutečně pohodlné.

  • Stopky (Chronograf) - Další funkce: 1. a 2. místo, Mezičas (Split) | Maximální kapacita: 1 hodina | Přesnost stopek: 1/100 sekundy
  • Alarm - Další funkce: Zvuková signalizace celé hodiny | Počet a typ alarmu: 1x denní alarm
  • Automatický kalendář
  • Osvětlení - EL

Doplňkové parametry

Kategorie: CASIO
Hmotnost: 0.055 kg
Určení: Unisex
Průměr: 39 mm
Tloušťka: 10 mm
Voděodolnost: 30 M - umývání rukou
Pouzdro: Plast
Sklíčko: Plast
Řemínek: Ocel, Povrchová úprava: IP
Typ zapínání: Posuvná zaklapovací
Strojek: Quartz. Casio 3298, Přesnost ±30s za měsíc, Baterie CR2016 (životnost 7 let)