Hodinky Casio Edifice EQW-A2000HR-1AER Honda Racing Limited Edition

Neohodnoceno
Pánské hodinky - kožený řemínek, ocelové pouzdro, safírové sklíčko. 
16 790 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: EQW-A2000HR-1AER
Hodinky Casio Edifice EQW-A2000HR-1AER Honda Racing Limited Edition
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Rok 2021 přináší další ze série limitovaných edicí ze spolupráce značky Edifice a Honda Racing. Tentokráte ze spolupráce těchto dvou závodních nadšenců vznikla edice oslavující 60. výročí vítězství týmu Honda na světovém šampionátu v motocyklovém závodění. V roce 1961 se tak Honda stala prvním japonským výrobcem, jehož stroje dokázaly na světovém šampionátu zvítězit.

Celkový design hodinek je tak inspirován motorkou Honda RC162, která si pro vítězství nejednou dojela. Tachymetrická luneta hodinek spolu s částí číselníku jsou speciálně vyrobeny z hliníku tak, aby co nejvěrněji přípomínaly kapotáž modelu RC162. Stejně tak i žlutá linie s logem Honda připomíná tu, kterou najdeme na kapotáži motocyklu. Chybět samozřejmě nemůže ani zelený prvek, který najdeme na subčíselníku zobrazujícím světový čas. Celkový design dokresluje výrazná červená barva, kterou najdeme ve vrchní polovině číselníku. Právě tuto barvu totiž měla palivová nádrž motorky.

Ve výbavě mají hodinky samozřejmě kožený řemínek. Právě kůže je totiž materiál, který byl a je nerozlučitelně spjatý s motorkářskými kombinézami. Na samotném řemínku pak najdeme kovové poutko s logem Honda. A nechybí ani nápisy odkazující na rok 1961 a stroj RC162. Kromě koženého řemínku ale v balení najdete také náhradní textilní řemínek. Díky rychloupínacím stěžejkám bude výměna řemínků otázkou chvilky.

Logo týmu Honda nechybí ani na dýnku hodinek nebo na speciální podlouhlé krabičce, ve které jsou hodinky dodávány. Jedná se o nečíslovanou limitovanou edici.

  • Rádiem řízené - Multi-band 6 (EU, USA, Japonsko, Čína)
  • Stopky (Chronograf) - Maximální kapacita: 1 hodina | Přesnost stopek: 1/20 sekundy
  • Světové časy
  • Automatický kalendář
  • Šroubovací korunka
  • Kontrola stavu baterie - Indikace slabé baterie EOL (End of life)
  • Automatická kalibrace ruček

Doplňkové parametry

Kategorie: CASIO
Hmotnost: 0.092 kg
Určení: Pánské
Průměr: 44 mm
Tloušťka: 12 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Ocel
Sklíčko: Safírové
Řemínek: Kůže
Typ zapínání: Přezka, Kovová přezka
Luneta: Pevná, tachymetrická
Luminiscence: Ručičky a indexy
Strojek: Quartz solární. Casio 5654, Přesnost ±15s za měsíc (bez příjmu RC signálu)