Hodinky Casio Edifice EFS-S580AT-1AER Scuderia AlphaTauri Limited Edition

Neohodnoceno
Pánské hodinky - ocelový náramek, ocelové pouzdro, safírové sklíčko.
9 790 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: EFS-S580AT-1AER
Hodinky Casio Edifice EFS-S580AT-1AER Scuderia AlphaTauri Limited Edition
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Z modelu EFS-S580 sportovní duch přímo čiší. Aby také ne, když reprezentují řadu Edifice, která je pověstná svou vášní pro rychlá kola.

Na hodinkách tak najdeme hned několik prvků, které sportovní vzhled podtrhují. Nejvýraznější jsou samozřejmě stopky, které na číselníku hrají prim. Ty mají kapacitu 10 minut a měří s přesností na 1 sekundu. Stopky ale nejsou tím jediným sportovním prvkem na číselníku. Hned na první pohled je patrný také materiál, ze kterého je samotný číselník vyroben. Jedná se o karbonová vlákna. Ta se často používají při výrobě formulí F1, takže spojení s vášní pro závodění je zjevné.

Hodinky jsou dále vybaveny safírovým sklíčkem, které se vám jen tak nepodaří poškrábat. Za zmínku také rozhodně stojí solární napájení, díky němuž jsou hodinky v podstatě bezúdržbovými, jelikož odpadá nutnost měnit co 2-3 roky baterii. Stačí je tedy pouze vystavit světlu, pomocí kterého se dobíjejí. Na subčíselníku na pozici 6. hodiny dokonce najdete ukazatel stavu nabití baterie, takže ve chvilce zjistíte, jak na tom zrovna hodinky jsou.

Potěší také voděodolnost 100M, díky které se hodinky nezaleknou ani povrchového plavání. Do velkých hlubin se s nimi ale raději nevydávejte.

  • Datum
  • Stopky (Chronograf) - Další funkce: 1. a 2. místo, Mezičas (Split) | Maximální kapacita: 10 minut | Přesnost stopek: 1 sekunda
  • Šroubovací dýnko
  • Kontrola stavu baterie - Indikátor nabití baterie

Doplňkové parametry

Kategorie: CASIO
Hmotnost: 0.139 kg
Určení: Pánské
Průměr: 45 mm
Tloušťka: 12 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Ocel, Povrchová úprava: IP
Sklíčko: Safírové, antireflex: antireflexní vrstva
Řemínek: Ocel
Typ zapínání: Překlápěcí
Luneta: Pevná, minutová
Luminiscence: Ručičky
Strojek: Quartz solární. Casio 5661, Přesnost ±20s za měsíc