Dámské hodinky Seiko Quartz SRZ385P1

Neohodnoceno
Dámské quartzové hodinky Seiko z řady Quartz jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Velikost pouzdra je 28 mm, hodinky ukazují klasický čas a jsou 30 m vlhkotěsné.
7 590 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: SRZ385P1
Dámské hodinky Seiko Quartz SRZ385P1
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Dámské náramkové hodinky Seiko SRZ385P1 jsou velice elegantním a zároveň decentním doplňkem, který vhodně ozdobí zápěstí každé ženy. Snoubí v sobě důraz kladený na design, použití kvalitních materiálů a detailní zpracování.

Hodinky Seiko SRZ385P1 jsou díky svému zpracování a designu vhodným doplňkem do společnosti, ale také pro každodenní nošení. Pouzdro i náramek hodinek jsou vyrobené z nerezové oceli. Zákaznicemi velice oblíbená kombinace jemné struktury na číselníku je vhodně doplněna elegantními modřenými ručkami, celek dotváří dobře čitelné indexy na hodinových pozicích. Chráněn je tvrzeným minerálním sklíčkem Hardlex. Celkový dojem dotváří také zdobení číselníku a lunety decentními kamínky a modrý kabošon, zasazený ve zdobné korunce. Hodinky pohání kvalitní bateriový strojek firmy Seiko
Vodotěsnost modelu je 30 m, hodinky jsou vlhkotěsné a snesou náhodný styk s vodou například při mytí rukou a dešti.

Hledáte-li elegantní hodinky vhodné jako doplněk pro každodenní i výjimečné příležitosti, jsou Seiko SRZ385P1 díky ideální velikosti pouzdra 28,4 mm a nevšednímu vzezření tou správnou volbou.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEIKO
Určení: Dámské
Průměr: 28,4 mm
Tloušťka: 7 mm
Voděodolnost: 30 M - umývání rukou
Pouzdro: Ušlechtilá ocel
Sklíčko: Hardlex
Řemínek: Ušlechtilá ocel
Luminiscence: Ne
Strojek: 7N01
Pohon: Bateriový Quartz