Citizen Radio Controlled AT8110-61E

Neohodnoceno
Pánské hodinky Citizen Radio Controlled AT8110-61E jsou jako stvořené pro milovníky přesného času, jehož zobrazení zajišťuje multifrekvenční rádiové řízení času.
13 600 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: AT8110-61E
Citizen Radio Controlled AT8110-61E
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Pánské hodinky Citizen Radio Controlled AT8110-61E jsou jako stvořené pro milovníky přesného času, jehož zobrazení zajišťuje multifrekvenční rádiové řízení času. Tento model je napájen solární energií (Eco-Drive), přičemž odpadá nutnost výměny baterie. Univerzální vzhled předurčuje tento model hlavně ke každodennímu nošení.

Pouzdro hodinek Citizen AT8110-61E je vyrobeno z ušlechtilé oceli, stejně jako jejich náramek. Uvnitř tohoto pouzdra pracuje strojek Citizen H804, který nabízí naprosto přesný čas díky systému Radio-Controlled, tedy synchronizaci času pomocí rádiového signálu.  Spolehnout se lze i na další funkce, jako indikace stavu nabití baterie, zabránění nadměrnému nabití, varování při nedostatečném nabití dvouvteřinovými skoky vteřinové ručky, nebo přechod do režimu úspory energie. Využít lze též funkci stopek s přesností 1/20 s, nebo 24 hodinový subčíselník na pozici 9 hodiny. Velmi praktický je ukazatel data a dne v týdnu.

Pohon tohoto modelu zajišťuje technologie Eco-Drive, tedy světlem dobíjený akumulátor s rezervou chodu až 6 měsíců (10 měsíců v úsporném režimu). Voděodolnost těchto hodinek je 100 m, bez problému tedy zvládnou kontakt s vodou, jako plavání, či měnší ponor. Číselník je chráněn safírovým sklíčkem, které poskytuje maximální ochranu vůči poškrábání 

Doplňkové parametry

Kategorie: CITIZEN
Hmotnost: 0.155 kg
Určení: Pánské
Průměr: 43 mm
Tloušťka: 10 mm
Voděodolnost: 100 M - plavání
Pouzdro: Ocel
Sklíčko: Safírové
Řemínek: Ušlechtilá ocel
Luminiscence: Ne
Strojek: Citizen H804
Pohon: Solární