Citizen BF2011-51AE Sport

Neohodnoceno
Pánské hodinky Citizen BF2011-51AE jsou velmi elegantní kousek, který bude slušet každému pánskému zápěstí. Hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli.
2 600 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: BF2011-51A
Citizen BF2011-51AE Sport
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Pánské hodinky Citizen BF2011-51AE jsou sportovním společníkem z modelové řady Sport. Ideální volba, pokud hledáte hodinky s jedinečným vzhledem.

Hodinky mají stříbrné pouzdro vyrobené z ušlechtilé oceli, které díky matnému leštěnému povrchu upoutá vaše oči.

Kulaté pouzdro je široké 41 mm a vysoké 9 mm a v závislosti na individuálním vkusu ozdobí téměř každé zápěstí. Z pouzdra diskrétně vystupuje rámeček, který je pevný. Zadní část pouzdra hodinek tvoří lisované dno z ušlechtilé oceli, které dodává konečnou tečku za uceleným designem.

Tvrzené minerální sklíčko nabízí rozsáhlou ochranu proti náhodnému poškrábání a poškození. Pod ním se nachází ciferník vašich nových vysněných hodinek ve stříbrné barvě.

Hodinky Citizen BF2011-51AE mají luminizační indexy a ručičky, díky kterým lze snadno přečíst čas i za zhoršených světelných podmínek.

Srdcem těchto hodinek je quartzový strojek (s baterií), který, jak je u hodinek Citizen obvyklé, zaručuje přesné měření času a poskytuje následující funkce: datum, minuty, sekundy, hodiny, den.

Díky vodotěsnosti 5 ATM (zkušební tlak) jsou hodinky vhodné pro každodenní nošení.

Náramek ve stříbrné barvě se skládací sponou je z kvalitní nerezové oceli a poskytne vám další potěšení z vašich nových hodinek Citizen. Náramek z nerezové oceli nabízí vysokou úroveň pohodlí při nošení a lze jej nosit až do maximálního obvodu zápěstí 210 mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: CITIZEN
Určení: Pánské
Průměr: 41 mm
Tloušťka: 9 mm
Voděodolnost: 50 M - sprchování
Pouzdro: Nerezová ocel
Sklíčko: Minerální
Řemínek: Ocel
Luminiscence: Luminiscenční ručičky a indexy
Strojek: 1502, Citizen
Obvod zápěstí: 210 mm
Pohon: Baterie (Quartz)